ULTIMA ZI DE VACANȚĂ, DE MÂINE „PRIMELE ZILE DE SCUTIRI PENTRU COPII”. Ministerul Educației vrea elevii întorși în bănci
Elevii mai au o singură zi să se bucure de zăpadă, de pârtii, de săniuș. De mâine se întorc în bănci sau cel puțin așa ar trebui.
Citeşte mai mult
