MEDICUL-ȘEF DE LA ONCOLOGIE, DE LA SPITALUL JUDEȚEAN BRAȘOV, DUPĂ DEMISIE: „Rog conducerea spitalului să nu mai facă speculații și nici să nu mai dea declarații în numele meu”

Dr. Mariana Sporiș, medicul-șef al Secției clinice de Oncologie medicală de la Spitalul Clinic Județean de Urgență Brașov, și-a anunțat demisia, explicând că motivul principal este abandonarea proiectului de renovare a secției.

Citeşte mai mult