Un doctor a demontat mitul „nu mânca după ora 18”. Gustările care pot fi benefice

Mâncatul după ora 18.00 este adesea asociat cu îngrășarea. De aceea, persoanele care țin la siluetă evită să mănânce după această oră.

Citeşte mai mult