Ministrul Educației le transmite un mesaj elevilor care dau Evaluarea Națională. El a explicat cum s-ar putea schimba examenul în următorii ani

Ministrul Educației, Mihai Dimian, le-a transmis elevilor de clasa a VIII-a să învețe pentru Evaluarea Națională, iar părinților acestora să îi susțină. El a explicat, de asemenea, cum s-ar putea schimba acest examen în următorii ani.

Citeşte mai mult