Marian Vanghelie, trimis în judecată în dosarul Economat 2. A cauzat un prejudiciu de 100 de milioane de lei
Fostul primar PSD al Sectorului 5, Marian Vanghelie, a fost trimis în judecată de DNA în dosarul Economat, alături de alți 30 de inculpați.
Citeşte mai mult
