DGA A PREZENTAT MEDICILOR DE LA SPITALUL MILITAR BRAȘOV CAMPANIA „E TIMPUL SĂ NU MAI DĂM ȘI NOI CEVA”
DNA a desfășurat, săptămâna trecută, în mai multe județe din țară, activități de educație pentru promovarea integrității. Una dintre aceste acțiuni s-a desfășurat și în Brașov și face parte din campania „E timpul să nu mai dăm și noi ceva”, transmite Agerpres.
Citeşte mai mult
